İvno Nedir?

İvno Adet kabı; kadın pedi ve tampon kullanımına son verecek yeni bir buluştur. İvno, vajina girişine kolaylıkla yerleştirilir, rahimden gelen regl kanını dışarıya sızmayacak şekilde toplar. Küçük bir huni şeklindeki özel tasarımı ile her türlü sızıntıyı engeller. Uzun yıllar güvenle kullanılabilen hijyenik, vücut ve bütçe dostu bir üründür.

Sağlıklı ve Güvenlidir!

%100 Medikal silikondan üretilen adet kaplarımız BPA, latex ve kimyasal içermez. Doğal ve vücuda dost hammaddelerle üretilmektedir.

 Konforlu ve Rahattır!

Tampon, ped gibi ürünlere ihtiyaç duymadan, ped ya da tamponun varlığını hissedip rahatsız olmadan gün içinde ve yaşamınızın her alanında, 12 saate kadar tam koruma sağlayan adet kaplarımız ile regl döneminizi endişe duymadan geçirebilirsiniz. Evde, işte, okulda, sporda, hayatınızın hangi alanında olursa olsun yapacağınız tüm aktivitelerinizde konforunuzdan ödün vermeden hareket edebilirsiniz.

Ergonomik ve Kalitelidir!

İvno her adet döneminde düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz, sızdıracak, taşacak, bulaşacak ve kokacak diye korktuğunuz ped, tampon gibi tüm tek kullanımlık hijyen ürünlerini unutturacak yepyeni bir üründür. Geniş kapasiteli olduğundan sızdırma yapmaz, ped ve tamponlara kıyasla daha fazla sıvıyı içinde tutabilir.

Uzun Ömürlü ve Ekonomiktir!

Herhangi bir bakıma ve ek ürüne ihtiyaç duymadan sadece kaynatarak uzun yıllar boyunca rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz adet kaplarımız, geleneksel adet dönemi hijyen ürünlerine kıyasla uzun süreli kullanımı sayesinde son derece ekonomiktir.

Pratik ve Konforludur!

Kullanım kolaylığı sağlayan, anatomik, yumuşak ve esnek tasarımı sayesinde varlığı hissedilmez. Yerleştirilip çıkarılması kolay, kullanımı pratiktir.

Çevre Dostudur!

Geçmişten bugüne regl döneminde kullanılagelen tek kullanımlık hijyen ürünleri nedeniyle dünyaya bıraktığımız atıkların sayısı çok ciddi boyutlara dayanmaktadır. İvno ile dünyayı korumaya sizde katkıda bulunabilirsiniz.